logo Senger & partners
ZMLUVNÝ PARTNER EN | DE
+421 2 207 07 111 office@sengerpartners.sk
korporátne služby a správa pohľadávok

O nás

SENGER&Partners je značka advokátskej kancelárie, ktorá od roku 2010 poskytuje svojím klientom cenovo výhodne a odborné služby v mnohých oblastiach práva, korporátnych služieb a správy pohľadávok, pričom všetky procesy podliehajú štandardom certifikátu manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2010.

Sme zmluvným partnerom Poisťovne DAS (Poistenie právnej ochrany) a členom Nemeckej obchodnej komory.

Ponúkame rýchlu komunikáciu a odbornosť vo všetkých oblastiach práva, ktorými sa zaoberáme. Našim klientom sme počas pracovných hodín bezodplatne k dispozícii aj vo veciach bežných právnych otázok a tak sa viac nestane, že sa pod tlakom okolnosti rozhodnete nesprávne.

Naše služby sú dostupné pre každého - či ste spoločnosť so stovkou zamestnaných alebo fyzická osoba, ktorá rieši rodinnú kauzu – poskytujeme výhodné riešenie pre každý typ klienta.

Osobné konzultácie poskytujeme na našich pobočkách v Bratislave a v Košiciach. Právne zastupovanie poskytujeme v rámci celého Slovenska. Pokiaľ máte akúkoľvek otázku, ktorá spadá do nášho portfólia služieb, budeme radi, keď nás kontaktujete telefonicky alebo emailom.

Služby dodávame v zmysle hesla „kto rýchlo dáva, dva-krát dáva“ a preto garantujeme rýchlu odozvu na Vaše podnety a bezodkladné posúdenie Vašeho prípadu - a to všetko pri prvotriednej kvalite našich výstupov.

V sekcii „Pre ľudí“ a „Pre firmy“ nájdete stručný popis o niektorých poskytovaných službách.

O nás · Pre firmy · Pre ľudí · Správa pohľadávok · Korporátne služby · Kariéra · Kontakt

© 2012 Bardač, s.r.o. All Rights Reserved

Člen